SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Supkopp 4217386
nr 421 7386
Supkopp
silver, 1800-tal, höjd: 12
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 augusti 2006
300 kr
400 kr
400 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.